Buty


Wyprzedaż odzieży sportowej

Buty sportowe

enter image description here

Półbuty turystyczne

enter image description here

Buty piłkarskie

Z pozoru wszystkie buty piłkarskie wyglądają podobnie ale znacznie różnią się od siebie. Mogą być przeznaczone do do murawy, niektóre tworzone są z myślą o sztucznych nawierzchniach, a inne nadają się do gry na hali. Różnią się stopniem wyspecjalizowania obuwia. Korki występują w wielu odmianach. Tak zwane wkręty wyposażone są wymienne korki, natomiast lanki już nie. Pozostałe parametry butów piłkarskich różnią się, na przykład sam kształt buta.

Dobre buty do piłki nożnej są wyposażone w systemy, dzięki którym możesz liczyć na lepszą przyczepność do podłoża, stabilność stopy, amortyzację i zwiększoną kontrolę nad piłką.

Bardzo ważne jest dopasowanie buta piłkarskiego, gdyż tylko jego dobre przyleganie do stopy zapewni wygodę i „czucie piłki”. Dobrze dobrane buty ochroni stopy, stawy i mięśnie. Warto sięgać po markowe buty do piłki nożnej i to niezależnie czy uprawiasz sport w sposób amatorski czy zawodowy. Zabezpieczysz w ten sposób nogi przed urazami, a ponadto będziesz mieć pewność, że buty nie zużyją się po kilku treningach.

enter image description here

Zapraszamy również po sandały.